BALATONBOGLÁRI PROGRAMOK - 2018. NYÁR

 

06.22. (p) 21.00             Anyám, a nyolcadik kerület! – színházi ősbemutató előadás (Vida Péter)

06.24. (v) 21.00              Kultkikötő KertMozi – ingyenes filmvetítés

06.29. (p) 21.00             Keresztben jégeső – Bereményi Géza és Másik János Cseh Tamás-emlékműsora

06.30. (szo) 21.00         Élettörténetek: A nővérek - Levél Apámhoz! – Orlai Produkció (Egri Márta, Egri Kati)

07.01. (v) 21.00              Kultkikötő KertMozi – ingyenes filmvetítés

07.06. (p) 21.00             Kövek a zsebben – kaposvári Csiky Gergely Színház (Fándly Csaba, Mohácsi Norbert)

07.07. (szo) 21.00         Kérem, én még nem játszottam – Rózsavölgyi Szalon (Trill Zsolt, Bíró Eszter, Födő Sándor)

07.08. (v) 21.00              Kultkikötő KertMozi – ingyenes filmvetítés

07.11-14., 20.00             XIX. Jazz és a bor fesztiválja – négy estén nyolc jazzkoncert (Helyiérték Egyesület)

07.15. (v) 21.00              Kultkikötő KertMozi – ingyenes filmvetítés

07.20. (p) 21.00             Halpern és Johnson – Gólem Színház (Székhelyi József, Trokán Péter)

07.21. (szo) 21.00         Holdjárat – Tompos Kátya, Hrutka Róbert és Kalmus Felícián zenés estje

07.22. (v) 21.00              Kultkikötő KertMozi – ingyenes filmvetítés

07.25. (sze) 21.00         Összpróba Gyermek Alkotóműhely bemutató előadása a Kápolna színpadon

07.27. (p) 21.00             Caveman – Az ősember –stand up comedy, színházi fűszerezéssel (Kálloy Molnár Péter)

07.28. (szo) 21.00         Emberi hang – Rózsavölgyi Szalon (Molnár Piroska, Novák János, Bornai Szilveszter)

07.29. (v) 21.00              Kultkikötő KertMozi – ingyenes filmvetítés

08.01. (sze) 21.00         Összpróba Alkotóműhely bemutató előadása a Kápolna színpadon

08.03. (p) 21.00             40! avagy Véges élet – Dekk Színház (Stefanovics Angéla, Bánki Gergely, Mészáros Béla)

08.04. (szo) 21.00         A Grund – vígszínházi fiúzenekar koncertje

08.05. (v) 21.00              Kultkikötő KertMozi – ingyenes filmvetítés

08.08. (sze) 21.00         Összpróba Ifjúsági Alkotóműhely bemutató előadása a Kápolna színpadon

08.10. (p) 21.00             Élettörténetek: Pira - Bella – Orlai Produkció (Ullmann Mónika, Borbély Alexandra)

08.11. (szo) 21.00         Müller Péter Sziámi andFriends koncert (Ónodi Eszter, Thuróczy Szabolcs, Stefanovics A.)

08.12. (v) 21.00              Kultkikötő KertMozi – ingyenes filmvetítés

08.14. (k) 21.00              Aranyakkord – Kiss Tibi és Vastag Gábor zenés kamaraestje

 

GYEREKSZÍNHÁZI ELŐADÁSOK

06.24. (v) 11.00              Pinokkió (Ziránó Színház)

06.29. (p) 11.00             Bőröndmesék (Tatay Színház)

07.01. (v) 11.00              Paprika Jancsi (Bartha Tóni Bábszínháza)

07.06. (p) 11.00             Ének Szent György vitézről (Aranygyapjú Társulat)

07.08. (v) 11.00              Babszem Jankó (Majorka Színház)

07.13. (p) 11.00             A Nap és a Hold meséi (Színes Falu Csoport)

07.15. (v) 11.00              A háromágú tölgyfa tündére (Fabók Mancsi Bábszínháza)

07.20. (p) 11.00             Szegény ember és a róka (Nyáry Bábszínház)

07.22. (v) 11.00              MiMóka (Méhes Csaba)

07.27. (p) 11.00             Az ördög három aranyhajszála (Pupetta Társulat)

07.29. (v) 11.00              Bódog és Szomorilla (Hepp Trupp)

08.03. (p) 11.00             Teremtésmese (Écsi Gyöngyi)

08.05. (v) 11.00              Erdők könyve (Aranyszamár Bábszínház)

08.10. (p) 11.00             Űrdöngölők (Rutkai Bori Banda)

08.12. (v) 11.00              Lúdas Matyi (Kereplő Színház)

08.17. (p) 11.00             Holdbéli csónakos (Rozs Tamás)

08.19. (v) 11.00              Kodzsugukila, a boszorkány (Kabóca Bábszínház)

 

Kultkikötő szabadtéri színpad – Balatonboglár, Árpád utca 17. * Kedvezményes online jegyelővétel: kultkikoto.jegy.hu

(A rendezvények rossz idő esetén a művelődési házban kerülnek megrendezésre)


2018. Május 24 11:51:07./